O MAK DOM

Mak Dom jest Spółką, której działalność opiera się w całości na prywatnym kapitale krajowym. Na rynku branży budowlanej funkcjonuje od 1992r. i ma w swoim dorobku szereg pomyślnie zrealizowanych inwestycji. Działalność firmy ukierunkowana jest na duże projekty zarówno przemysłowe jak i mieszkaniowe. Właścicielami Mak Dom są krajowe osoby fizyczne, posiadające wieloletnie doświadczenie. Zdobywali je jako udziałowcy i zarządzający w wiodących przedsiębiorstwach branży budowlanej. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających duże doświadczenie, dzięki czemu gwarantujemy usługi najwyższej jakości, które wykonywane są rzetelnie i na czas. Nasze doświadczenie i osiągnięcia są gwarancją wykonania nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć inwestycyjnych

NASZ POCZĄTEK

W latach 1992-1999 byliśmy Generalnym Wykonawcą prac budowlanych wielu obiektów. Wybudowaliśmy biurowce oraz hale produkcyjne i magazynowe m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie (Piaseczno), Gdyni, Toruniu i Białymstoku. Poza budownictwem przemysłowym i mieszkaniowym, specjalizujemy się w budowie konstrukcji nośnych do elektrowni wiatrowych. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych firm o światowej renomie, oraz krajowych liderów branży budowlanej.

MAK DOM DZISIAJ

Obecnie Mak Dom i spółki współdziałające realizują w kilkunastu lokalizacjach w Polsce ponad trzydzieści projektów mieszkaniowych. Wysoką jakość realizacji inwestycji i obsługi Klientów potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia za wkład w rozwój polskiego rynku mieszkaniowego.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Rok 2012 to dla MAK DOM Deweloper dwa prestiżowe wyróżnienia. Znaleźliśmy się wśród czołowych firm deweloperskich, którym przyznano godło „Deweloper Roku 2012„. Dynamika podejmowanych przez Zarząd działań plasuje nas również wśród najprężniej rozwijających się firm, czego potwierdzeniem jest przyznanie nagrody „Gazela Biznesu 2012” przez dziennik „Puls Biznesu”. Mak Dom Deweloper był jedyną firmą w 2012 roku z branżydeweloperskiej, której przyznano to zaszczytne wyróżnienie.

 

 

 

 

Z satysfakcją informujemy, że 23 listopada 2013 roku MAK DOM został uhonorowany godłem „Deweloper Roku 2013„. W kontekście poprzedniej nagrody jest to szczególne wyróżnienie bo po raz kolejny z rzędu szacowne grono Komisji przyznało ten tytuł za najwyższe standardy oraz innowacyjność oferty. Przyznane prawo do posługiwania się Godłem jest gwarancją dla Klientów Mak Dom Deweloper, że na każdym etapie realizacji zakupu – osiągną pełną satysfakcję z dokonanego wyboru.

 

 

 

 

MAK DOM Deweloper należy do grona firm zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Przynależność do PZFD to gwarancja bezpieczeństwa inwestycji dla klienta. Członkostwo w Związku sprawia, że deweloper zobowiązany jest do przestrzegania standardów zawartych w Kodeksie Dobrych Praktyk w stosunkach Klient-Deweloper oraz zasad Katalogu Umowy Deweloperskiej. W poczet członków PZFD przyjmowane są firmy, które zwracają uwagę na zachowanie przejrzystych reguł w relacjach z nabywcą mieszkania. Przynależność do Polskiego Związku Firm Deweloperskich obok wielu nagród i certyfikatów, które otrzymała Grupa Deweloperska Mak Dom na przestrzeni ponad dwudziestu lat prowadzonej działalności potwierdza wysoką jakość standardów zarządzania procesem realizacji inwestycji i obsługi Klientów

Jesteśmy Laureatem Konkursu Złotych ORŁÓW w ramach edycji ogólnopolskiej plebiscytu ORŁY Branży Budowlanej 2018r.